bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 17 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2606

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie - z nami uda Ci się schudnąć!

Artykuł sponsorowany:

Nowy rok - nowe postanowienia! Styczeń to czas, gdy należy rozpocząć realizację noworocznych postanowień. Tylko jak się do tego zabrać? Co zrobić by postanowienia te nie zostały tylko w sferze naszych marzeń? Warto przemyśleć, co naprawdę jest dla nas istotne i dobrze się do tego przygotować.

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie


Nowa sylwetka w zasięgu ręki.


Częstym postanowieniem jakie podejmujemy w nowym roku jest poprawa własnego wyglądu i swojej sylwetki. Po obfitym świątecznym jedzeniu czujemy potrzebę zrzucenia kilku niepotrzebnych kilogramów. Zwykle myślimy w ten sposób: „Przez święta jadłem 24 godziny na dobę, to teraz nie będę jadł nic i wszystko się wyrówna”. Niestety ta strategia na pewno nie przyniesie nam oczekiwanego rezultatu. Nie od dzisiaj wiadomo, że restrykcyjna dieta daje tylko krótkotrwałe efekty. Waga szybko się obniża, ale gdy tylko wracamy do normalnego jedzenia gwałtownie się podnosi.
Jeśli chcemy zredukować wagę, bez ryzyka szybkiego powrotu do efektu wyjściowego warto zastosować zbilansowaną dietę.

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie


Jak odchudzać się skutecznie?


Dla uzyskania najlepszych rezultatów, każda dieta powinna być dobrana indywidualnie, tak aby zaspokoić wszystkie potrzeby organizmu i nie doprowadzić do jego wyniszczenia poprzez niedobory związków odżywczych.

Jej kaloryczność nie może być zbyt niska, aby nie spowodować spowolnienia metabolizmu komórkowego i tym samym gorszego przebiegu całej kuracji odchudzającej. „Odpowiednio dobrany plan żywieniowy może znacząco wpłynąć na jędrność skóry, poprawę stanu zdrowia i samopoczucia” - radzi dietetyk Barbara Filak z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Bielsku-Białej.

Dobrze dobrana dieta redukcyjna powinna dostarczać odpowiednią ilość witamin C, E i A oraz miedzi w celu utrzymania prawidłowego przebiegu procesu syntezy kolagenu w skórze. Dzięki temu zachowa ona młody, promienny wygląd i będzie bardziej elastyczna. Powinna być także bogata w antyoksydanty, które działają ochronnie na komórki ciała, zapobiegając ich uszkodzeniu przez wolne rodniki i starzeniu się.

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

Metamorfoza jednego z naszych zadowolonych klientów korzystających z usług Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie.

Pomoc specjalisty to klucz do sukcesu


Warto skorzystać z pomocy specjalisty, który zadba o to, aby nasza dieta nie tylko wpłynęła na redukcję masy ciała, ale także przyczyniała się do poprawy zdrowia i wyglądu.
Odpowiednio dobrany i zbilansowany plan żywieniowy nie tylko pomoże zmniejszyć naszą wagę, ale będzie zapobiegać negatywnym skutkom nieprawidłowego odchudzania jak: rozstępy, suchość i gorszy wygląd skóry, zmarszczki czy też ogólne pogorszenie stanu zdrowia i samopoczucia.
Warto stosować indywidualnie dobrany jadłospis i cieszyć się szczupłą sylwetką, świetnym samopoczuciem i promiennym wyglądem. Konsultacja ze specjalistą dietetykiem sprzyja także większej motywacji w przestrzeganiu określonych zaleceń żywieniowych.

Jeśli chcesz realizować swoje noworoczne postanowienia o nowej - lepszej sylwetce pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Ci osiągnąć oczekiwany rezultat i poprawić stan zdrowia serdecznie zapraszamy do Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Bielsku-Białej.

Dla wszystkich osób, które odwiedzą nasze Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie i skorzystają z konsultacji z naszym dietetykiem, bez względu na to czy podejmą kurację czy nie- opakowanie pysznych i zdrowych PODUSZEK OWSIANYCH Z BETAGLUKANAMI-GRATIS!!!


Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie


Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie mieści się w Bielsku-Białej, na Placu Wojska Polskiego 9.

Godziny otwarcia:
poniedziałek 12.00 - 20.00
wtorek 10.00 - 18.00
środa 6.00 - 14.00
czwartek 11.00 - 19.00
piątek 7.00 - 9.00

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony bielskobiala.projektzdrowie.info/ oraz profilu na facebook’u www.facebook.com/ProjektZdrowieBielskoBiala/ lub do bezpośredniego kontaktu pod nr telefonu: 500 025 203.

Serdecznie zapraszamy i życzymy wam samych sukcesów w Nowym 2019 Roku!