bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 stycznia 2019
  • wyświetleń: 718

Co muszę zrobić, żeby otrzymać pożyczkę?

Materiał partnera:

Remont łazienki nie może dłużej czekać? A może chcesz wreszcie perfekcyjnie opanować angielski lub wyjechać z rodziną na wymarzony urlop? Wiesz, że konieczny będzie dodatkowy zastrzyk gotówki. Sprawdź, co musisz zrobić, żeby dostać pożyczkę na dowolny cel.

silnet


Czy pożyczka jest dla każdego?Szybkie pożyczki online są coraz bardziej popularne. Dodatkowa gotówka pozwala nie tylko na uregulowanie bieżących należności, ale także na realizację marzeń i długo odkładanych planów. Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać dodatkowe środki? Musisz mieć ukończone 18 lat, posiadać polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty, adres email, aktualny numer telefonu komórkowego, rachunek bankowy oraz stały dochód.

Dodatkowa gotówka bez wychodzenia z domuJeśli zależy Ci na czasie, możesz wybrać firmę, która oferuje pożyczki online. To duże ułatwienie - nie musisz wychodzić z domu ani osobiście kontaktować się z przedstawicielem firmy. Na stronie Providenta - lidera na rynku pożyczek gotówkowych w Polsce - znajdziesz intuicyjny kalkulator pożyczki. Wystarczy, że określisz kwotę, jaką potrzebujesz oraz okres spłaty zadłużenia, a od razu poznasz wysokość raty oraz całkowitą kwotę do zapłaty.

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć także przez internet - bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wypełnisz formularz. Pamiętaj, żeby podczas uzupełniania wniosku mieć przy sobie dowód osobisty (będziesz potrzebować numer dokumentu oraz PESEL). Decyzję o przyznaniu pożyczki możesz otrzymać nawet w przeciągu kilku minut od wypełnienia wniosku, ponieważ decyzja kredytowa jest podejmowana w czasie rzeczywistym. Następnie pieniądze zostaną przelane na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Szybka pożyczka na dowolny celCo ważne, nie musisz wskazywać konkretnego celu pożyczki. Dodatkowe środki możesz przeznaczyć na wszystko, czego potrzebujesz w danej chwili - zakup nowych mebli do salonu, spłatę dotychczasowych zobowiązań, wyprawkę dla niemowlaka, sfinansowanie ferii zimowych dla nastolatka czy uczestnictwo w kursie doszkalającym.

Zanim zdecydujesz się na pożyczkę, upewnij się, że będziesz w stanie spłacić ją w terminie. Możesz wybrać dogodny dzień spłaty oraz liczbę rat. Warto także korzystać z promocji, które oferują firmy pożyczkowe. Przed podjęciem ostatecznej decyzji poszukaj dogodnej dla siebie oferty i wybierz taką, która będzie Ci odpowiadała.