bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2019
  • wyświetleń: 4506

Rusza odstrzał dzików. Ważna informacja od koła łowieckiego

19 i 26 stycznia 2019 roku w godzinach 8.00 - 16.00 na terenie obwodu łowieckiego obejmującego teren lasu i pól na stokach Groniczka, Hrobaczej Łąki i Bujakowskego Gronia (gmina Kozy) odbędą się polowania zbiorowe na dziki.

Polowanie na dziki
Dziki w parku przy Ratuszu · fot. bielsko.info


Zarząd Koła Łowieckiego Sokół w Bielsku-Białej, w związku z przedstawioną przez Ministra Środowiska w dniu 28.12.2018 r. pilną potrzebą przeprowadzenia wielkoobszarowych polowań zbiorowych na dziki, mających na celu ograniczenie liczebności dzika, a tym samym ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa ASF, organizuje na terenie dzierżawionego przez koło obwodu łowieckiego nr 186 dwa polowania - w dniach 19 i 26 stycznia.

- Wszystkich mieszkańców i turystów znajdujących w tych godzinach, na obszarze objętym polowaniem prosimy o zachowanie należytej ostrożności - poinformował Sekretarz Koła Łowieckiego Sokół w Bielsku-Białej - Jarosław Gajda.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.