bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 stycznia 2019
  • wyświetleń: 6721

[WIDEO] To ma być nowy hit TVP. Nagrania również w Bielsku-Białej

20 stycznia rozpocznie się emisja nowego programu TVP1 "Sanatorium Miłości". Nagrania do programu realizowano w Beskidach - głównie w Ustroniu. Ekipa telewizyjna razem z prowadzącą Martą Manowską, znaną z programu "Rolnik szuka żony", zawitała także do Bielska-Białej.

Loading...


Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna i Wiesława, sześć rezolutnych, nieznających się wcześniej, dojrzałych pań wyrusza w niezwykłą, emocjonującą podróż. Podobnie jak Cezary, Krzysztof, Lesław, Marek i dwóch Ryszardów. Każde z nich jest samotne, bez bliskiej osoby, bez kogoś, kto byłby z nimi na dobre i na złe.

Połączy ich wspólny pobyt w malowniczym, leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego, Uzdrowisku Ustroń w Sanatorium Równica. Tam na wybraną do programu dwunastkę kuracjuszy czeka Marta Manowska.

Nagrania od listopada realizowano w kilku beskidzkich miejscowościach. Ekipa telewizyjna i bohaterowie programu zawitali także do Bielska-Białej, gdzie nagrano m.in. zapowiedź programu telewizyjnego.

Emisja "Sanatorium Miłości" od 20 stycznia w każdą niedzielę o godzinie 21.15.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.