Wiadomości

  • 10 stycznia 2019
  • wyświetleń: 25010

ZGM wykona ogrzewanie gazowe. Warunek - musisz mieć "kopciucha"

W związku z realizacją projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku-Białej ogłasza konkurs pn. "Zamień kopciucha na ekoczyściucha".

W ramach konkursu najemcy lokali mieszkalnych stanowiących własność miasta Bielska-Białej mogą ubiegać się o wykonanie w zajmowanym lokalu etażowego ogrzewania gazowego na koszt ZGM.

Lokal musi jednak spełniać określone warunki techniczne, szczegółowo opisane w regulaminie konkursu. Głównym warunkiem jest fakt występowania w lokalu ogrzewania na paliwo stałe (kocioł węglowy, piece pokojowe kaflowe, piec kuchenny na paliwo stałe).

Wnioski o udział w konkursie można składać w terminie od 1.02.2019 r. do 28.02.2019 r. (w przypadku wniosków składanych listownie o terminie wpływu decyduje data stempla pocztowego) na adres: ZGM - Administracja Domów Mieszkalnych, ul. Zygmunta Krasińskiego 5, 43-300 Bielsko-Biała.

Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać pod nr telefonu 33 499 06 80 - osoba odpowiedzialna Agnieszka Dziki-Piecuch - Inspektor nadzoru inwestorskiego ZGM (tel. wew. 688).

Projekt "Zamień kopciucha na ekoczyściucha" zajął drugie miejsce w głosowaniu na projekty ogólnomiejskie budżetu obywatelskiego na 2019 rok. Na wymianę starych pieców zostanie przeznaczonych 750 tys. złotych.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Bielsku-Białej" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Bielsku-Białej" podaj