bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2019
  • wyświetleń: 6690

Kolej linowa na Dębowiec znów nieczynna... O co chodzi?

Dziś kolej linowa na Dębowiec jest znów nieczynna. Jak wynika z komunikatu opublikowanego na stronie ośrodka, trwa naśnieżanie stoku.

dębowiec
Naśnieżanie Dębowca - 7.01.2018 · fot. debowiec.beskidy.pl


- Dzisiaj śnieżymy także w ciągu dnia. Ponieważ jazda przy włączonych armatach nie jest możliwa, w dniu dzisiejszym wyciąg nieczynny. Armatki pracują cały czas. Śniegu przybywa. Na stok zapraszamy od wtorku - czytamy na stronie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku-Białej.

Podobna sytuacja miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Od środy do piątku kolej linowa była nieczynna ze względu na pracę armatek śnieżnych.

Na stoku zalega już 60 centymetrowa warstwa śniegu. Internauci dziwią się, że naśnieżanie w Bielsku-Białej odbywa się także za dnia, a nie tylko w nocy. - To chyba jedyny przypadek w Polsce, że aby naśnieżyć trasę, zamykają ośrodek. Wszędzie robi się to w nocy, a w dzień można jeździć - czytamy w komentarzu na naszym portalu.

- Idiotyzm z tym zamykaniem, pół metra śniegu sypnęło, a biorą się za naśnieżanie. Jeśli już to w nocy naśnieżajcie, a nie 2 dni wyłączajcie stok! Później płacz, że inwestycja się nie zwraca. Zarządzanie na marnym poziomie! - grzmi drugi internauta.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.