bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2012
  • 14 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 4424

HackFest w Bielsku-Białej

Za nami:

W weekend w Bielsku-Białej, Poznaniu oraz w Sieci odbywa się trzecia edycja HackFest. HackFest to 48 godzinny maraton programistyczny skierowany przede wszystkim do młodych i kreatywnych programistów i nie tylko.

ath, hackfest


ath, hackfest
Maraton odbędzie się w Akademickim Centrum Informatyki na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej


To przede wszystkim technologiczne podejście do tematu tworzenia aplikacji internetowych. Programiści mają pełną swobodę w wyborze języka programowania.

Aplikacje ocenione zostaną w kategoriach, które dają szerokie pole do popisu wszystkim członkom zespołów. Premiowane dodatkowo będą aplikacje o najbardziej kreatywnym interfejsie czy najlepszym designie, ale również takie, które ułatwiają codzienne życie (czyli do “lifehackingu”) lub są po prostu - zgodnie z głosem jurorów - najlepszą aplikacją.

Mocnym akcentem imprezy jest część edukacyjna. Zaproszeni eksperci, reprezentujący różne obozy technologiczne, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą podczas wykładów a w czasie sesji mentorskich podpowiedzą, w jakim kierunku powinien rozwijać się projekt.

Rejestracja na HackFest jest bezpłatna a organizatorzy poza możliwością uczestnictwa onsite (równolegle w Poznaniu i Bielsku) umożliwiają zdalny udział w rywalizacji.

Twórcy najlepszych aplikacji, wybranych w głosowaniu jurorów, wygrają nagrody pieniężne.

Eksperci z Poznańskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości wyróżnią również aplikację, która ma szanse na komercyjny sukces. Preinkbuacja może zaprocentować wejściem kapitałowym nawet do kwoty
800 000 zł.

Bezpłatna rejestracja na stronie, aktywna jest do czwartku. Liczba miejsc ograniczona.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.