bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 stycznia 2019
  • wyświetleń: 5787

[WIDEO] Przebudowa kolejnego odcinka mostu nad potokiem Niwka

Mimo zimowej aury, realizowana jest w dalszym ciągu rozbudowa ulic Krakowskiej i Żywieckiej. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej przygotował kolejne odcinki filmowej kroniki budowy.Aktualnie realizowana jest m.in. przebudowa mostu nad potokiem Niwka, który znajduje się bezpośrednio pod skrzyżowaniem ulicy Żywieckiej z ulicą Stojałowskiego.

- Demontowane są stare belki mostu nad potokiem. Przygotowujemy się pod montaż nowych belek. Prace planujemy ukończyć na przełomie lutego i marca, później nastąpi przełożenie ruchu na drugą stronę jezdni - mówi Sebastian Stawiarz dyrektor kontraktu Eurovia Polska S.A.

Zima nie pozwala na wykonywanie prac bitumicznych. - Tam gdzie możliwe prowadzimy roboty kanalizacyjne i inżynieryjne, czyli przebudowywanie obiektów mostowych, przepustów i murów oporowych - dodaje dyrektor kontraktu.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.