Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 grudnia 2018
  • wyświetleń: 4034

Firma z Bielska-Białej dostarczyła Straży Granicznej 26 samochodów

Firma Concept z Bielska-Białej dostarczyła Straży Granicznej aż 26 samochodów specjalnych do przewozu osób zatrzymanych.

Samochody dla Straży Granicznej · fot. Concept Sp. z o. o.


Zaledwie pięć miesięcy zajęło firmie Concept z Bielska-Białej dostarczenie do Komendy Głównej Straży Granicznej 26 specjalistycznych samochodów do przewozu osób zatrzymanych.

- Dzięki maksymalnemu zaangażowaniu całego zespołu TEAM-CONCEPT, przekazaliśmy dla Straży Granicznej 26 samochodów specjalnych do przewozu osób zatrzymanych - poinformowała firma na swoim fanpage'u.

Concept Sp. z o.o. to firma oferująca usługi w zakresie zabudowy specjalnej nadwozi oraz produkcji własnych pojazdów. Firma posiada doświadczenie w realizacjach dla służb pożarniczych, wojskowych, policyjnych, medycznych, ratowniczych i technicznych oraz uczestniczy w projektach dla klientów indywidualnych.

Wśród ostatnich sukcesów spółki z Bielska-Białej należy wymienić m.in. kontrakt na dostawę samochodów dalekiego rozpoznania "Żmija" dla Wojska Polskiego.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.