bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1692

Odpowie za przemoc domową i atak na policjantów

Policyjny dozór i nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego - to środki zapobiegawcze, które zastosował dzisiaj prokurator wobec 22-latka, podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją partnerką oraz znieważenie stróżów prawa i naruszenie ich nietykalności cielesnej.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Bielsku-Białej przy ul. Starzyńskiego, gdzie mężczyzna wszczął awanturę ze swoją partnerką i jej córką. Widok umundurowanych policjantów nie zrobił na awanturniku większego wrażenia. W dalszym ciągu zachowywał się on agresywnie i wulgarnie.

Zwracał się do policjantów słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe. Szarpał się i wyrywał, usiłując udaremnić zatrzymanie. Szybka i skuteczna interwencja doprowadziła do obezwładnienia napastnika, który trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Nakazał mu też opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał z partnerką. Za przestępstwa te grozi mu do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.