bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2073

54-latek w trakcie libacji zaatakował nożem partnerkę i sąsiada

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali mężczyznę, który zaatakował nożem swoją partnerkę i sąsiada. Napastnik ranił ofiary w okolice szyi. Teraz za przestępstwa te może trafić za kraty na najbliższe 5 lat. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce prokuratura i sąd.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w jednym z mieszkań w bielskich Aleksandrowicach. W czasie suto zakrapianej alkoholem imprezy, 54-latek zaatakował nożem swoją 51-letnią partnerkę i 59-letniego sąsiada. Napastnik ranił ofiary w okolice szyi. Kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała. Natomiast pokrzywdzony mężczyzna w poważnym stanie, z urazem krtani, trafił do szpitala.

Policjanci zatrzymali sprawcę. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2,5 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.