bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2789

Świetna akcja policjantów z KP I! Dzielnicowi spełniają marzenia

Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej dołączyli do grona darczyńców i wspomogli podopiecznych Fundacji Aktywności Społecznej "Złote Łany" w ramach akcji niesienia "Świątecznej Pomocy". Pracownicy fundacji i policjanci zebrali artykuły niezbędne dla rodzin, które tej pomocy szczególnie potrzebują. Mundurowi, jak co roku, nie zapomnieli także o Dawidzie i Michale - podopiecznych fundacji, którzy marzą, by założyć policyjne mundury.

dzielnicowi
fot. KMP Bielsko-Biała


Głównym założeniem akcji jest idea niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Do akcji organizowanej rokrocznie przez Fundację Aktywności Społecznej "Złote Łany", po raz kolejny włączyli się dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej. Wspólnie z pracownikami fundacji, a także przedstawicielami prywatnych instytucji, którzy nie pozostają obojętni na los najbardziej potrzebujących, w ciągu zaledwie kilku dni zorganizowali zbiórkę i przekazali świąteczne dary podopiecznym fundacji. Radość obdarowanych z otrzymanych prezentów i wizyty policjantów była wielka.

Dzielnicowi nie zapomnieli także o Dawidzie i Michale - podopiecznych fundacji, którzy marzą, by założyć policyjne mundury. Ich marzenia są odległe ze względu na niepełnosprawność, ale dzięki policjantom choć przez chwilę mogli poczuć się jak prawdziwi stróże prawa, a przede wszystkim zostali obdarowani specjalnymi świątecznymi prezentami.

dzielnicowi
fot. KMP Bielsko-Biała


​Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo zdrowia i uśmiechu, a także jeszcze wielu spełnionych marzeń, nie tylko w Święta Bożego Narodzenia, ale przez cały najbliższy rok.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.