bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3971

[FOTO] Znów niebezpiecznie na "zakręcie idiotów" w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Dwa samochody osobowe rozbiły się dziś o bariery energochłonne na trasie S-1 w okolicy tzw. zakrętu idiotów. To owiany złą sławą fragment bielskiej obwodnicy. Tylko w tym roku doszło tam do 107 zdarzeń drogowych, które w zdecydowanej większości były następstwem lekceważenia ograniczeń prędkości.

Kolizja na S-1 w Bielsku-Białej - 26.12.2018 · fot. nadesłane przez czytelnika


Dziś około godziny 10:00 na jezdni prowadzącej w stronę Cieszyna rozbił się Ford Fusion na żorskich tablicach rejestracyjnych. Wszystko szczęśliwie się skończyło bo zarówno kierującej, jak i jej pasażerce nic się nie stało. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych i w trakcie neutralizacji droga musiała być przez kilkanaście minut zablokowana.

W nocy doszło do podobnej kolizji ale na jezdni prowadzącej w stronę Żywca. Słowaczka kierująca Skodą Fabią wpadła w poślizg i rozbiła wóz o bariery. Miała pretensje, że nie było żadnego ostrzeżenia dotyczącego ostrego zakrętu. Dopiero spacer wzdłuż barierek uświadomił jej, że znaki były lecz ich nie zauważyła. W tym przypadku obeszło się bez utrudnień ze względu na niewielkie natężenie ruchu.

Loading...

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj