bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1645

Dzieci z Bielska-Białej kolorowały Sznupka, by ustanowić rekord Polski

Dzieci z bielskich szkół i przedszkoli wspólnie kolorowały Sznupka - policyjną maskotkę.

Dzieci z Bielska-Białej kolorowały Sznupka, by ustanowić rekord Polski - 12.2018 · fot. KMP Bielsko-Biała


Akcja zorganizowana została w ramach kampanii śląskiej Policji oraz zawierciańskiego Centrum Rozwoju Lokalnego „Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze”. Skierowana była do przedszkoli oraz klas 1-3 szkół podstawowych. Akcja miała na celu przybliżenie najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego zagadnień bezpieczeństwa, kwestii związanych z używaniem odblasków, a także propagowanie bezpiecznych zachowań.

Blisko tysiąc uczniów szkół podstawowych i przedszkolaków z Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego kolorowało policyjną maskotkę - Sznupka. Podczas kolorowania odwiedzili je bielscy policjanci zajmujący się profilaktyką i dzielnicowi. Przypomnieli oni najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym i bezpiecznych postawach wobec czyhających zagrożeń.

Po zakończonej akcji dzieci zabrały pokolorowane przez siebie Sznupki do swoich domów. Tam kolorowanki będą im przypominać o zasadach bezpieczeństwa, których uczyli policjanci

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.