Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1336

Stowarzyszenie Komorowice wydało drugi numer swojego magazynu

Stowarzyszenie Komorowice wydało drugi numer magazynu "Komorowice". Kolejne wydanie gazety jest poświęcone wydarzeniom związanym ze 100-leciem odzyskania niepodległości. Jednodniówka będzie kolportowana w sobotę 22 grudnia na placu Józefa Niemczyka.

komorowice
Stowarzyszenie Komorowice wydało drugi numer swojego magazynu · fot. bielsko.info


W najnowszym numerze magazynu "Komorowice" można przeczytać m.in. o losach komorowian walczących na frontach I wojny światowej, ochotnikach z Komorowic w Legionach Polskich oraz powszechnym spisie ludności, który odbył się w Komorowicach w 1921 roku.

Zarówno drugi, jak i pierwszy numer wydanej przez Stowarzyszenie Komorowice gazety będzie dostępny na stoisku stowarzyszenia w trakcie Komorowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w sobotę 22 grudnia na placu Józefa Niemczyka.

Stowarzyszenie Komorowice zostało zarejestrowane pod koniec 2017 roku. Członkowie stowarzyszenia chcą doprowadzić do powstania monografii Komorowic. Zachęcamy do polubienia strony Stowarzyszenia Komorowice na Facebooku.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.