bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3826

[WIDEO] Mężczyzna łokciem uszkodził biletomat. Jest nagranie

Śledczy z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który poprzez uderzenie łokciem uszkodził automat do sprzedaży biletów przy ul. Piastowskiej w Bielsku-Białej. Do zdarzenia doszło 5 listopada 2018 r. około 23.09. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia dokonanego przez nieustalonego dotąd sprawcę. Do zdarzenia doszło w dniu 5 listopada 2018 r. około godziny 23.09 w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej.

Młody mężczyzna umyślnie uszkodził automat do sprzedaży biletów, powodując tym straty o wartości ponad 5 tyś złotych na szkodę Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 8121700, 33 8121705, nr alarmowy 112, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

wandal
Wizerunek sprawcy · fot. KMP Bielsko-Biała

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.