bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 grudnia 2018
  • wyświetleń: 6172

[ZDJĘCIA] Reklamowy kontener na placu Bolesława Chrobrego

Dziś na placu Bolesława Chrobrego rozpoczął się montaż przeszklonego kontenera reklamowego, w którym będzie eksponowany samochód jednej z koreańskich marek.

kontener
Reklamowy kontener na placu Bolesława Chrobrego · fot. bielsko.info


We wtorek rano na placu Bolesława Chrobrego rozpoczął się montaż przeszkolonego kontenera, w którym jeszcze dzisiaj zostanie ustawiony samochód jednej z koreańskich marek. Samochód będzie eksponowany w tym miejscu w okresie świąteczno-noworocznym.

Plac Bolesława Chrobrego, szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia, jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Bielsku-Białej. Wysoka i pięknie udekorowana choinka przyciąga na plac także wielu turystów, którzy chętnie fotografują się na tle choinki.

Jak udało nam się dowiedzieć, kontener będzie stał w tym miejscu do 16 stycznia. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej otrzyma z tego tytułu niespełna 2000 zł. Wynika to z uchwały, która reguluje zajęcie pasa drogowego. Według przepisów wynajęcie m2 pasa drogowego w Bielsku-Białej wynosi 3 zł / dzień. Kontener zajmuje 18 m2.

kontener
Reklamowy kontener na placu Bolesława Chrobrego · fot. bielsko.info

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.