bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 grudnia 2018
  • 18 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2084

33-latek zatrzymany za przemoc domową i narkotyki

Nawet do 5 lat więzienia grozi 33-letniemu bielszczaninowi, który jest podejrzany o znęcanie się nad rodzicami oraz posiadanie środków odurzających. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu I w Bielsku-Białej po kolejnej awanturze, którą wszczął z bliskimi. Jest już po zarzutach. O jego dalszym losie rozstrzygnie dzisiaj prokuratura i sąd.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na bielskim osiedlu Złote Łany, gdzie mężczyzna wszczął awanturę ze swoim 66-letnim ojcem i 65-letnią matką. W czasie kłótni groził rodzicom śmiercią. Odnosił się do nich wulgarnymi słowami i poniżał.

Awanturnik został szybko i skutecznie obezwładniony przez stróżów prawa. W czasie przeszukania jego mieszkania policjanci odnaleźli środki odurzające. Sprawca został zakuty w kajdanki. Przewieziono go do policyjnego aresztu.

Dzisiaj usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.