bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 grudnia 2018
  • wyświetleń: 11796

Dynamiczna informacja pasażerska w PKS Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj

PKS w Bielsku-Białej udostępnił swoim pasażerom system dynamicznej informacji pasażerskiej, dzięki któremu każdy może sprawdzić rzeczywisty czas odjazdu autobusów z przystanków.

pks bielsko
Autobusy PKS w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


System dostarcza informacji za ile minut przyjadą autobusy poszczególnych linii na przystanek w okresie najbliższych godzin. Czas podawany przez system może różnić się od rozkładowego, bo uwzględnia aktualne opóźnienia autobusu wywołane korkami na trasie lub wydłużonym postojem na przystankach.

Rzeczywiste godziny odjazdów autobusów można sprawdzać na stronie stronie internetowej www.pksbielsko.kiedyprzyjedzie.pl oraz na aplikacji dostępnej w urządzeniach z systemem Android oraz Windows Phone.

Na stronie www.kiedyprzyjedzie.pl sprawdzać można również rzeczywiste godziny odjazdów autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PKS Bielsko-Biała / Komunikacja Beskidzka" podaj