bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 grudnia 2018
  • wyświetleń: 11892

[KONKURS] Otwarto nowy sklep sieci Lidl w Bielsku-Białej

Artykuł sponsorowany:

W czwartek, 13 grudnia otwarto czwarty sklep sieci Lidl w Bielsku-Białej. Znajduje się on przy ulicy Jana III Sobieskiego 16. Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty, która obowiązuje od czwartku 13 grudnia do niedzieli 23 grudnia gdzie wiele artykułów objętych zostało specjalnymi promocjami cenowymi. Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie w którym można wygrać kosze produktów marki Lidl.

Otwarcie sklepu Lidl przy ulicy Sobieskiego - 2018.12.13 · fot. bielsko.info


W nowym sklepie klienci mogą znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” - pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”,świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”

W sklepie Lidl w Bielsku Białej znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nowy sklep sieci Lidl w Bielsku Białej ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok 1400 m2 i zatrudnia ok 20 pracowników. W trosce o lepsze jutro zastosowano w nim ekologiczne rozwiązania m.in.:
  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED.


„W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Bielsku Białej”” - podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

Placówka będzie czynna:
  • Poniedziałek - Czwartek: 7.00 - 21.00
  • Piątek, Sobota: 7.00 - 22.00,
  • Niedziela handlowa: 9.00 - 18.00

Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 100 miejsc parkingowych.

KonkursLidl