bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 grudnia 2018
  • wyświetleń: 10630

[FOTO] Awantura zakończona pożarem. Fotel wyfrunął przez okno

Kilkanaście minut po północy w Bielsku-Białej było słychać pędzące na sygnałach służby ratunkowe. Przy ulicy Skośniej interweniowało pięć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrol policji. W jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego wybuchł pożar.

Pożar przy ulicy Skośnej w Bielsku-Białej · fot. MP / bielsko.info


Z ogniem uporali się mieszkańcy, którzy niestety odnieśli drobne obrażenia ciała. Działania strażaków polegały na dogaszeniu i wyniesieniu spalonych elementów wyposażenia oraz przewietrzeniu pomieszczeń. Spaleniu uległ min. fotel, stolik i segregatory z dokumentami. Pomocy medycznej udzielono trzem osobom. Wszyscy odmówili hospitalizacji i po zakończonych działaniach postanowili powrócić do swojego mieszkania.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że w lokalu trwała ostra awantura między obywatelami Ukrainy, do której kilka chwil przed pojawieniem się dymu został wezwany patrol policji. Funkcjonariusze ustalają przyczynę pożaru i dokładne okoliczności zdarzenia.

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.