bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 6813

Karting: w Bielsku lekcje z Kubicą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "prima aprilis" podaj

Prima aprilis:

Robert Kubica będzie patronem bielskiego toru kartingowego, który otwarty zostanie już w 1 czerwca w byłej hali poprodukcyjnej Bielskiej Fabryki Armatur Befa przy ul. Legionów. Kilka razy w roku szansę na trening z mistrzem będą mieli młodzi adepci tego sportu motorowego.

Robert Kubica
Robert Kubica poprowadzi lekcje na bielskim torze kartingowym. · fot. wikipedia.org


Z ofertą do polskiego jedynaka w Formule 1 wystąpił inwestor - firma Apena-Remont. Robertowi Kubicy propozycja przypadła do gustu, co więcej - zgodził się, by raz na kwartał prowadzić szkółkę dla dzieci. Pierwsze zajęcia najprawdopodobniej odbędą się już we wrześniu.

Nie bez znaczenia dla decyzji Roberta jest fakt, że kierowca BMW Sauber i Renault karierę w wieku 10 lat rozpoczynał właśnie od gokartów. Teraz - ze względu na kontuzję - Kubica ma nieco więcej czasu i zamierza poświęcić go działalności na rzecz rozwijania tej pasji u najmłodszych.

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

prima aprilis

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "prima aprilis" podaj