bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3088

[ZDJĘCIA] Uroczyste pasowanie kadetów klas mundurowych

W piątek, 7 grudnia uczniowie klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku-Białej zostali mianowani na kadetów.

Uroczyste pasowanie kadetów klas mundurowych - 7.12.2018 · fot. KMP Bielsko-Biała


W uroczystości, oprócz rodziców pierwszoklasistów, grona pedagogicznego, uczestniczyli także zaproszeni goście, wśród których nie zabrakło przedstawicieli służb mundurowych, na czele z Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej, mł. insp. Grzegorzem Jakubcem. Wiceszef bielskiego garnizonu uroczyście pasował uczniów klasy policyjnej na kadetów. Zachęcał ich do wytężonej nauki i pracy, tak aby w przyszłości najlepsi zasili policyjne szeregi. Życzył jednocześnie przyszłym adeptom sztuki policyjnej i wojskowej, satysfakcji z obranej drogi kształcenia, awansu na kolejne stopnie w korpusie kadetów oraz osiągnięcia założonych celów.

W czasie uroczystości mł. insp. Grzegorz Jakubiec odebrał z rąk dyrektor liceum dr Anity Labus, specjalne wyróżnienie i podziękowania za dotychczasową współpracę oraz zasługi na rzecz szkoły.

Po zakończeniu części oficjalnej, uczniowie przygotowali interesujące wystąpienie artystyczne z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dali też pokaz elementów musztry oraz zaprezentowali techniki obezwładniania agresywnych osób.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.