bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2012
  • wyświetleń: 2455

Pijany i agresywny kierowca

Nie dość, że wsiadł za kierownicę skody mając we krwi ponad pół promila alkoholu, to dodatkowo znieważył zatrzymujących go policjantów. Za przestępstwa te może teraz trafić za kraty na najbliższe 2 lata.

alkohol
Policja zatrzymała pijanego kierowcę.


24-latek został zatrzymany do kontroli drogowej wczorajszym wieczorem na bielskiej ul. Broniewskiego. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał we krwi 0,6 promila alkoholu.

Zatrzymanie przez policyjny patrol najwyraźniej nie przypadło mu do gustu, bo zachowywał się wyjątkowo agresywnie i wulgarnie. Znieważył policjantów słowami powszechnie uznawanymi za obraźliwe co tylko pogorszyło jego sytuację, bo naraził się na dodatkowe zarzuty. Trafił do policyjnego aresztu.

Usłyszał już zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i znieważenia stróżów prawa. W czasie przesłuchania nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego wczorajszego zachowania. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu do 2 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.