bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2018
  • 31 grudnia 2018
  • wyświetleń: 7166

Natalia Janoszek zaśpiewa na scenie "Sylwestra z Dwójką" w Zakopanem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

Za nami:

Przed Natalią Janoszek wokalny debiut. Aktorka z Bielska-Białej wystąpi na scenie "Sylwestra z Dwójką". Jej występ przed telewizorami będzie śledzić kilka milionów widzów!

Reklama

Natalia Janoszek w Pytaniu na Śniadanie
Natalia Janoszek w Pytaniu na Śniadanie · fot. Pytanie na Śniadanie


Natalia Janoszek rozpoczęła współpracę z zespołem Komodo. To polskie trio DJ-ów, które zasłyneło w Polsce z coveru popularnej piosenki "(I Just) Died In Your Arms". Teledysk do utworu został odtworzony na YouTube ponad 45 milionów razy, a piosenka w wakacje była hitem komercyjnych rozgłośni radiowych.

Oficjalny debiut wokalny Natalia Janoszek odnotuje na nie byle jakiej scenie, bowiem w trakcie imprezy sylwestrowej TVP w Zakopanem. Wykona utwór, który ma być remak'iem jdnego z histów z lat 90.

- Nastawiam się na dobre show i to chciałabym dać widzom tej nocy, bo jest to sylwester - powiedziała Natalia Janoszek w rozmowie z portalem Newseria Lifestyle.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Natalia Janoszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj