bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1947

KOD organizuje kolejny protest pod budynkiem sądu. Przyjdą sędziowie

Za nami:

Dziś o godzinie 20.00 pod budynkiem Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej odbędzie się kolejny protest. Manifestanci znów dadzą wyraz sprzeciwu uchwalonej 3 kwietnia 2018 roku ustawie o Sądzie Najwyższym.

"Łańcuch światła" pod Sądem Okręgowym - 18.07.2017
"Łańcuch światła" pod Sądem Okręgowym - 18.07.2017 · fot. Sid


- Po raz ostatni w 2018 roku zapraszamy na comiesięczne spotkanie pod Sądem Okręgowym w Bielsku-Białej. Spotykamy się 3 grudnia o godz. 20.00. Będą z nami bielscy sędziowie. Porozmawiamy o sytuacji w sadownictwie, o Polsce. Złożymy sobie nawzajem świąteczne życzenia. Zabierzcie flagi polskie i europejskie oraz światełka (świeczki, latarki, znicze) i przyjdźcie - czytamy w opisie wydarzenia na stronie KOD Podbeskidzie.

Trzeci dzień każdego miesiąca to dzień protestu w całej Polsce. KOD w ten sposób przypomina, że 3 kwietnia 2018 roku weszła w życie Ustawa o Sądzie Najwyższym przenosząca w stan spoczynku sędziów, którzy ukończyli 65. rok życia.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.