Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2339

Skoda dla urzędników. Postawiono na luksus w czeskim wydaniu

Urząd Miejski w Bielsku-Białej zakupi nowy samochód. Za niespełna 140 tys. złotych netto ratusz nabędzie Skodę Superb. Z pojazdu będą korzystać bielscy urzędnicy, którzy uprzednio otrzymają zgodę od prezydenta miasta.

skoda superb
fot. materiały prasowe


Przypominamy, że pod koniec września Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na zakup samochodu osobowego z silnikiem benzynowym o pojemności od 1900 cm3 do 3000 cm3. Samochód musi być wyposażony w automatyczną skrzynię biegów. Nowe auto dla urzędników ma być w kolorze czarnym, granatowym lub grafitowym. Lakier nadwozia metalizowany.

Pierwszy przetarg zakończył się fiaskiem. Do Urzędu Miejskiego nie wpłynęła ani jedna oferta. Ratusz postanowił nabyć samochód w trybie z wolnej ręki. Urzędnicy zakupią fabrycznie nową Skodę Superb o wartości ok. 138,2 tys. złotych netto. Zamówienie udzielono firmie Korczyk.

Z samochodu będą mogli korzystać urzędnicy, którzy wcześniej uzyskają zgodę od prezydenta miasta.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.