Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 listopada 2018
  • 1 grudnia 2018
  • wyświetleń: 13362

Lidl otworzy trzy nowe sklepy. Inwestycje również w Biedronce

Dziś sieć Biedronka uruchomiła po remoncie sklep przy ul. Partyzantów. W grudniu natomiast nowy sklep w Bielsku-Białej otworzy sieć Lidl. To nie koniec inwestycji spółki Lidl Polska w naszym mieście.

lidl otwarcie
Otwarcie sklepu sieci Lidl w Tychach · fot. tychy.info


Celem przeprowadzonych prac w Biedronce przy ulicy Partyzantów było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów. Sala sprzedaży placówki po remoncie wynosi ok. 770 m². W sklepie działa 5 kas, w których można dokonywać płatności gotówką, kartami płatniczymi oraz BLIK-iem. Placówka oferuje klientom przestronny parking, na którym przewidziano 42 miejsca postojowe, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych.

W grudniu, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, nastąpi otwarcie kolejnego w Bielsku-Białej sklepu sieci Lidl, który powstaje przy ulicy Sobieskiego. To nie koniec ekspansji dyskontu w naszym mieście. W połowie 2019 roku Lidl otworzy sklep przy ulicy Warszawskiej. Inwestycja jest w trakcie realizacji.

Ponadto w przyszłym roku Lidl Polska rozpocznie budowę kolejnego sklepu, tym razem przy ulicy Partyzantów.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.