Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 listopada 2018
  • wyświetleń: 5563

[FOTO] Groźna kraksa na Przegibku. Kierowca i pasażer uciekli z pojazdu

Do zdarzenia doszło około północy w nocy z soboty na niedzielę. Przy ulicy Górskiej w Bielsku-Białej samochód osobowy marki Renault z dużą siła uderzył w bariery energochłonne. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa na przeł. Przegibek w Bielsku-Białej - 25.11.2018 · fot. Bielskie Drogi


Zarówno kierowca jak i pasażer oddalili się z pojazdu. Kilkaset metrów od miejsca zdarzenia, patrol policji zatrzymał dwóch mężczyzn narodowości ukraińskiej. Jeden z nich posiadał groźnie wyglądające obrażenia głowy - trafił pod opiekę lekarzy. Strażacy profilaktycznie przeszukali tereny leśne wokół samochodu w poszukiwaniu innych uczestników zdarzenia. Istniało podejrzenie, że ktoś mógł wypaść z pojazdu. Nikogo nie odnaleziono.

Na miejscu trwają czynności policjantów z drogówki, którzy ustalają wszystkie szczegóły tego zajścia (stan na godzinę 1:15). Niewykluczone, że samochód zostanie poddany oględzinom z udziałem technika kryminalistyki. Zebrane ślady biologiczne mogą być niezbędne w późniejszym procesie.

Rozbity samochód po zderzeniu z barierą przemieścił się na pobocze. Po zakończonych czynnościach zostanie odholowany na parking policyjny. Ruch na ulicy Górskiej w rejonie przeł. Przegibek odbywa się płynnie.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.