Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 listopada 2018
  • 19 listopada 2018
  • wyświetleń: 2948

Z biletem na mecz pojedziemy autobusami MZK za darmo

W poniedziałek 19 listopada na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz piłki nożnej reprezentacji U-20 Polska - Ukraina. Kibice, którzy postanowią wybrać się na mecz komunikacją miejską, nie będą musieli kupować biletów autobusowych.

mzk
Z biletem na mecz pojedziemy autobusami MZK za darmo · fot. bielsko.info


Wczoraj na sesji Rady Miejskiej uchwalono zmiany w przepisach regulujących ceny biletów autobusowych Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej.

19 listopada osoby posiadające ważny bilet na mecz Polska - Ukraina będą mogły korzystać z bezpłatnych pojazdów na wszystkich liniach miejskich. Bez biletu będzie można jeździć dopiero od godziny 15.00. Mecz rozpocznie się o godzinie 19.00.

- Śląski Związek Piłki Nożnej pismem z dnia 29 października 2018 roku wystąpił z wnioskiem o wprowadzenie bezpłatnej komunikacji miejskiej w dniu meczu na podstawie ważnego biletu na mecz. Powszechną praktyką w przypadku dużych wydarzeń sportowych, jest umożliwienie posiadaczom biletów swobodnego dojazdu na stadion i powrotu do domu komunikacją miejską - czytamy w uzasadnieniu uchwały.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.