bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 marca 2012
  • 29 marca 2012
  • wyświetleń: 9223

W Bielsku jest extra...Tesco

Za nami:

Po trwającej kilka tygodni przebudowie hipermarket Tesco przy
ul. Warszawskiej zaprasza na zakupy już pod szyldem Tesco Extra. Oficjalne otwarcie w czwartek, 29 marca.

tesco extra
Tesco Extra, w porównaniu z tradycyjnym hipermarketem, to przede wszystkim szersza oferta produktów. Stoisko z tekstyliami zajmuje jedną piątą sklepu, na sali sprzedaży dostępne są także usługi dodatkowe, jak optyk, punkt z telefonią czy usługami fotograficznymi.


Czym chce zaskoczyć klientów Tesco po zmianach? Na sali sprzedaży znajdziemy m.in. nowy salon optyczny i stoisko z bogatą ofertą telefonów. Najważniejsza zmiana to jednak nowe stoisko z odzieżą, które zajmuje niemal piątą część powierzchni sklepu.

Tesco Extra stawia też na dodatkowe usługi. W miejscu dotychczasowego stoiska Grill pojawiła się samoobsługowa restauracja Bistro z szeroką ofertą dań sprzedawanych na wagę, w cenie 2,69 zł za 100g.

Na stoisku RTV/AGD pomagać będą doradcy z Tesco Tech Team. Kupimy tu teraz m.in. iPada. Poszerzyła się też oferta akcesoriów samochodowych czy artykułów wyposażenia wnętrz. Stoisko kosmetyczne przypomina z kolei drogerię z takimi markami jak Vichy, Eucerin czy Inneov.

Tesco Extra oferuje również większy wybór świeżej żywności - wędlin i serów, a także więcej produktów od dostawców regionalnych.

mot / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.