Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 listopada 2018
  • wyświetleń: 3518

[ZDJĘCIA] Podsumowano ważną drogową inwestycję w Straconce

13 listopada Miejski Zarząd Dróg symbolicznie podsumował inwestycję pod nazwą "Rozbudowa skrzyżowania ulic Górska i Złoty Potok w Bielsku-Białej".

Rozbudowa skrzyżowania ulic Górska i Złoty Potok w Bielsku-Białej - 13.11.2018 · fot. UM Bielsko-Biała


Inwestycja objęła budowę nowej nawierzchni odcinka istniejącej ulicy Górskiej o długości 360 m od rejonu skrzyżowania z ulicą Przepiórek do rejonu skrzyżowania z ulicą Łupkową i około 400 m odcinka ulicy Złoty Potok od rejonu skrzyżowania z ulicą Górską do rejonu skrzyżowania z ulicą Saneczkową.

W ramach inwestycji została wykonana zatoka autobusowa w ciągu ulicy Górskiej oraz przebudowa istniejących parkingów dla samochodów osobowych i zjazdów na drogi gminne oraz do prywatnych posesji. Została także wybudowana kanalizacja deszczowa w ciągu ul. Złoty Potok oraz przebudowano wszystkie kolidujące sieci infrastruktury podziemnej. Nawierzchnia jezdni została wykonana z masy mineralno-bitumicznej a chodniki z kostki betonowej. Wartość robót budowlanych to 5,6 mln zł.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.