Wiadomości

  • 28 marca 2012
  • 31 marca 2012
  • wyświetleń: 4805

SFERA gasi światła dla Ziemi

W sobotę 31 marca o godzinie 20.30 zwykle bogato i wielobarwnie oświetlona bielska Galeria Sfera pogrąży się w ciemnościach, podobnie jak wiele ważnych budynków na całym świecie. W ostatnim dniu marca odbywa się bowiem akcja "Godzina dla Ziemi".

sfera
31 marca w Galerii SFERA zgasną światła


Galeria Sfera już od wielu lat bierze udział w akcji, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem zmian klimatycznych i oszczędności energii oraz skłonienie do refleksji nad kondycją naszej planety. Podczas „Godziny dla Ziemi” zostaną wyłączone wewnętrzne i zewnętrzne reklamy oraz dekoracje przed obiektem.

Wydarzenie wpisuje się w nurt społecznej odpowiedzialności biznesu, który jest niezwykle bliski bielskiej Galerii. Staramy się jak najczęściej włączać w akcje, które mają na celu edukację i propagowanie myślenia ekologicznego wśród odwiedzających nas gości. Namawiamy także wszystkich naszych najemców do udziału w tym marcowym wydarzeniu - mówi Joanna Bierówka - specjalista ds. marketingu Galerii Sfera .

„Godzina dla Ziemi” związana jest z „zieloną polityką”, której twórcą jest fundacja ekologiczna World Wide Fund for Nature. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 2007 roku w Sydney. W zeszłym roku w akcję włączyło się 4000 miast oraz setki milionów osób na całym świecie.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj