Wiadomości
- 3 listopada 2018
- 5 listopada 2018
- wyświetleń: 16349
Policjant nie stawił się na służbę. W mieszkaniu odnaleziono jego ciało
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ustalają przyczyny i okoliczności śmierci czynnego w służbie policjanta. Na miejscu w prywatnym mieszkaniu funkcjonariusza pracował zespół dochodzeniowo-śledczy pod nadzorem prokuratora.
Chwilę po godzinie 17:00 te smutne doniesienia potwierdziła nam podinsp. Elwira Jurasz, Rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.
Wstępnie wiadomo, że policjant miał stawić się na służbę dziś popołudniu. Gdy nie dotarł do pracy wszczęto procedurę wyjaśniającą, której efektem było ujawnienie ciała mężczyzny w jego mieszkaniu na terenie miasta Bielska-Białej.
Prokurator odstąpił od przeprowadzenia sekcji zwłok. Ciało wydano rodzinie. Wykluczono udział osób trzecich. Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.
Wstępnie wiadomo, że policjant miał stawić się na służbę dziś popołudniu. Gdy nie dotarł do pracy wszczęto procedurę wyjaśniającą, której efektem było ujawnienie ciała mężczyzny w jego mieszkaniu na terenie miasta Bielska-Białej.
Prokurator odstąpił od przeprowadzenia sekcji zwłok. Ciało wydano rodzinie. Wykluczono udział osób trzecich. Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.
ZOBACZ TAKŻE
Zatrzymany za prędkość, a wyszło coś dużo poważniejszego. 27-latek trafił do więzienia
Czujność dzielnicowych przyniosła efekty - dwa zatrzymania w jednym dniu
Gorący tematRutynowa kontrola, nieoczekiwany finał: kierowca z zakazem i poszukiwany pasażer
Miganie światłami może słono kosztować. Czy „uprzejmość” kierowców to wykroczenie?
Od dziś drift samochodem oraz jazda na jednym kole motocyklem skutkuje odebraniem uprawnień
„Łapki na kierownicę”. Policja apeluje o koncentrację za kierownicą
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









