Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 24 października 2018
  • wyświetleń: 16975

[WIDEO, ZDJĘCIA] Postępy prac na ulicach Żywieckiej i Krakowskiej

Trwa jedna z największych w ostatnich latach inwestycji drogowych w Bielsku-Białej. Przebudowa ulic Krakowskiej i Żywieckiej ma zakończyć się w listopadzie 2019 roku.W ramach rozbudowy planuje się:
  • na ul. Krakowskiej, m.in. przebudowę jezdni, rozbudowę skrzyżowań z drogami podporządkowanymi, budowę obustronnych chodników, budowę brakujących zatok autobusowych, budowę i przebudowę obiektów inżynierskich, przebudowę odwodnienia drogi,
  • na ul. Żywieckiej m.in. przebudowę jezdni, rozbudowę skrzyżowań z drogami podporządkowanymi, budowę chodników oraz ścieżki rowerowej (w rejonie skrzyżowania z ul. Łagodną), przebudowę i budowę brakujących zatok autobusowych. Rozbudowa ul. Żywieckiej obejmuje przebudowę (modernizację) obiektu inżynierskiego na potoku Niwka (składającego się z przykrycia potoku oraz mostu), przebudowę odwodnienia drogi, budowę murów oporowych. W ramach inwestycji planowana jest także przebudowa kolidujących sieci podziemnych, przebudowa i budowa kanalizacji deszczowej oraz budowa kanału technologicznego.


Postęp prac na ulicach Żywieckiej i Krakowskiej - 19.10.2018 · fot. MZD Bielsko-Biała

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.