Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 października 2018
  • wyświetleń: 15362

Odważna sesja Natalii Janoszek. W ten sposób modelka wsparła szkołę na Jamajce

W ostatnich dniach znów zrobiło się głośno na temat Natalii Janoszek. Wszystko za sprawą zdjęcia, jakie ukazało się na instastory modelki. Okazuje się, że odważna sesja, na którą zgodziła się bielszczanka, nie jest wyłącznie komercyjnym dziełem i jak pisze Natalia: "za tym zdjęciem kryje się piękna historia".

View this post on Instagram

There is a story behind every picture.. @joellondonphotography ur my master-we made it!🙌🏻 Za każdym moim zdjęciem kryje się historia. Wiele osób pisało do mnie gdy to zdjęcie pojawiło się na instastory a w mediach ukazało się kilka newsów. Nie często u mnie gości tyle nagości ale za tym zdjęciem kryje się piękna historia. Za to, że zgodziłam się na sesję zdjęciową obklejona taśmą i w pewien sposób przełamałam swoje bariery bo nigdy nie zgodziłam się mieć na sobie mniej niż bikini...sponsorzy przekazali 5000$ na pomoc lokalnej szkole na Jamajce dzięki czemu dzieciaki będą miały prąd i bieżącą wodę. Dla wielu z was było to tylko półnagie selfie a dla mnie szansa na pomoc dzieciakom:)) Po raz kolejny sprawdza się zasada-nie oceniaj książki po okładce-LOVE❤️ @paradisechallenge #jamajca #blacktapeproject #charity #gold #girl #dontjudgeabookbyitscover

A post shared by Natalia Janoszek (@nataliajanoszek) on- Wiele osób pisało do mnie gdy to zdjęcie pojawiło się na instastory a w mediach ukazało się kilka newsów. Nie często u mnie gości tyle nagości ale za tym zdjęciem kryje się piękna historia - napisała bielszczanka na swoim instagramie i tłumaczy, co kryje się za tą sesją: - Za to, że zgodziłam się na sesję zdjęciową obklejona taśmą i w pewien sposób przełamałam swoje bariery bo nigdy nie zgodziłam się mieć na sobie mniej niż bikini... sponsorzy przekazali 5000$ na pomoc lokalnej szkole na Jamajce dzięki czemu dzieciaki będą miały prąd i bieżącą wodę.

Natalia Janoszek podkreśliła również, że nie zawsze to co widać na pierwszy rzut oka, jest takim jakie się wydaje. - Dla wielu z was było to tylko półnagie selfie a dla mnie szansa na pomoc dzieciakom:)) Po raz kolejny sprawdza się zasada-nie oceniaj książki po okładce-LOVE❤️.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz kiedy modelka z Bielska-Białej wspiera dzieci z Jamajki.

View this post on Instagram

This was the best day at Jamajca and one of the main reasons of my trip. Together with @paradisechallenge we managed to provide local school and these sweet kids with electricity and a better tomorrow-we rise by lifting others❤️ To był zdecydowanie najlepszy dzień na Jamajce i główny powód mojego wyjazdu. Wspólnie z @paradisechallenge udało nam się zapewnić lokalnej szkole elektryczność i dać tym dzieciakom trochę uśmiechu. Wielkie podziękowania należą się firmie @befado_pl która przekazała buty i ubrania oraz @secretlashes bez której moja podróż by się nie odbyła. Dziękuję wszystkim którzy wsparli mnie w tej akcji-razem możemy więcej❤️#jamajca #charity #event #paradise #challange #love #goodvibes @royalcaribbeanuk #shoreexplorer

A post shared by Natalia Janoszek (@nataliajanoszek) on

BM / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.