bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 października 2018
  • wyświetleń: 18569

Odważna sesja Natalii Janoszek. W ten sposób modelka wsparła szkołę na Jamajce

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

W ostatnich dniach znów zrobiło się głośno na temat Natalii Janoszek. Wszystko za sprawą zdjęcia, jakie ukazało się na instastory modelki. Okazuje się, że odważna sesja, na którą zgodziła się bielszczanka, nie jest wyłącznie komercyjnym dziełem i jak pisze Natalia: "za tym zdjęciem kryje się piękna historia".

Reklama- Wiele osób pisało do mnie gdy to zdjęcie pojawiło się na instastory a w mediach ukazało się kilka newsów. Nie często u mnie gości tyle nagości ale za tym zdjęciem kryje się piękna historia - napisała bielszczanka na swoim instagramie i tłumaczy, co kryje się za tą sesją: - Za to, że zgodziłam się na sesję zdjęciową obklejona taśmą i w pewien sposób przełamałam swoje bariery bo nigdy nie zgodziłam się mieć na sobie mniej niż bikini... sponsorzy przekazali 5000$ na pomoc lokalnej szkole na Jamajce dzięki czemu dzieciaki będą miały prąd i bieżącą wodę.

Natalia Janoszek podkreśliła również, że nie zawsze to co widać na pierwszy rzut oka, jest takim jakie się wydaje. - Dla wielu z was było to tylko półnagie selfie a dla mnie szansa na pomoc dzieciakom:)) Po raz kolejny sprawdza się zasada-nie oceniaj książki po okładce-LOVE❤️.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz kiedy modelka z Bielska-Białej wspiera dzieci z Jamajki.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Natalia Janoszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj