Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 października 2018
  • wyświetleń: 6151

SUEZ odbierze liście. Maksymalnie 4 worki na jedną nieruchomość

Wzorem lat poprzednich w listopadzie w Bielsku-Białej zorganizowany zostanie odbiór odpadów zielonych (liści) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

liście
SUEZ odbierze liście. Maksymalnie 4 worki na jedną nieruchomość


W ramach tej akcji firma wywozowa odbierze z każdej nieruchomości zamieszkałej, posiadającej przydomowy ogród nie więcej niż 4 worki o pojemności do 120 l. Liście zapakowane we własne worki (obojętne jakiej firmy, brązowe lub przeźroczyste albo inne, ale opisane czy oznaczone kartką z napisem "liście" lub "odpady zielone") należy przygotować do odbioru w wyznaczonym w deklaracji miejscu odbioru (przed nieruchomością lub w altanie śmietnikowej - w widocznym miejscu). Większa liczba worków niż 4 tj. ponad ustalony limit, nie zostanie odebrana. Tylko zawiązane worki zostaną odebrane.

Zasady wystawiania odpadów zielonych w listopadzie zostały również zamieszczone w broszurze wysłanej wraz z harmonogramem do właściciela nieruchomości.

Datą odbioru liści (lub innych odpadów zielonych) w listopadzie jest w termin wyznaczony w harmonogramie do odbioru odpadów zielonych (sobota), który w wersji papierowej został wysłany właścicielom nieruchomości przed 1 lipca 2018 r.

Harmonogram można również znaleźć na stronie internetowej SUEZ-u.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.