Wiadomości

  • 23 marca 2012
  • wyświetleń: 4125

Kiermasz wielkanocny w Sferze

Spacerując alejkami Galerii Sfera, będzie można poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę. 23 marca rozpoczyna się tradycyjny Kiermasz Wielkanocny.

Wielkanoc, Sfera


Tradycja to słowo klucz corocznego kiermaszu świątecznego. W Galerii Sfera pojawi się bowiem wiele stoisk oferujących tradycyjne przysmaki, miody, zabawki, niezwykle gustowne elementy świątecznego wystroju, ceramikę czy rękodzieło. To idealna okazja, by nabyć oryginalny prezent dla najbliższych lub w wyjątkowy sposób przystroić swój dom. Na stoiskach dostępne będą towary nawiązujące nie tylko do polskich obyczajów świątecznych.

- Zależy nam na tym, aby klienci poczuli tradycyjnego ducha świąt w naszej galerii, zarówno tego polskiego, jak i z dalekiej amerykańskiej prowincji czy małego angielskiego miasteczka - mówi Joanna Bierówka - specjalista ds. marketingu Galerii Sfera.

Oprócz nowych świątecznych stoisk, które pojawią się w Galerii Sfera, klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje, które na czas przedświąteczny przygotowało wielu najemców bielskiej galerii.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj