bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 marca 2012
  • 25 marca 2012
  • wyświetleń: 3190

Ksiądz Boniecki przyciągnął tłumy

Aula Akademii Techniczno-Humanistycznej nie pomieściła wszystkich gości, którzy chcieli wziąć udział w spotkaniu ze wieloletnim redaktorem naczelnym Tygodnika Powszechnego, księdzem Adamem Bonieckim.

Ksiądz Adam Boniecki
Ksiądz Adam Boniecki · fot. ab / bielsko.info


Ksiądz Adam Boniecki
Ksiądz Adam Boniecki przyciągnął tłumy zainteresowanych do auli ATH · fot. ab / bielsko.info


Ksiądz Adam Boniecki
fot. ab / bielsko.info


Już na kilkanaście minut przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania z księdzem Adamem Bonieckim sala wykładowa ATH zapełniła się do ostatniego miejsca. Na wykład znanego duszpasterza przybyli zarówno studenci, jak i pracownicy naukowi bielskiej uczelni oraz czytelnicy Tygodnika Powszechnego.

W swoim wystąpieniu ksiądz Adam Boniecki sporo czasu poświęcił Tygodnikowi Powszechnemu, w którym przez dwanaście lat piastował funkcję redaktora naczelnego.

Podczas spotkania z bielszczanami ksiądz Boniecki podejmował również temat kryzysu w polskim i europejskim kościele. Wypowiedział się również na temat zakazu wypowiadania się w mediach, który przysporzyła mu wypowiedź na temat obecności krzyża w Sejmie, czy o udziale Adama Darskiego pseud. „Nergal” w programie TVP.

ab / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.