bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 30 września 2018
  • wyświetleń: 2447

Siatkarze BBTS pokonali 3:1 MCKiS Jaworzno

Udana inauguracja w wykonaniu siatkarzy BBTS, którzy w meczu z MCKiS Jaworzno odnieśli zwycięstwo w czterech setach.

BBTS Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno 3:1 (15:25, 25:15, 25:16, 25:20)

MVP: Oleg Krikun
BBTS: Macionczyk, Sukhatskiy, Buniak, Krikun, Piotrowski, Adamczyk oraz Koziura (libero) Nowak, Firszt, Sawicki, Skotarek
MCKIS: Magnuszewski, Pizuński, Schmidt, Borończyk, Żeliński, Grzegolec, oraz Zieliński (libero) Dębski, Pawlak

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy szybko wypracowali kilkupunktowe prowadzenie, podopieczni Mariusza Łozińskiego świetnie bronili ataki bielszczan. Po kolejnych nieudanych akcjach przewaga rosła, nie pomagały ani przerwy na żądanie Pawła Gradowskiego, ani rotacje w składzie. Jaworzniccy siatkarze nakręcali się z każdym punktem i pewnie wygrali premierową odsłonę do 15. Wyraźnie podrażnieni gospodarze od początku drugiej partii narzucili swoje warunki gry. W polu serwisowym świetnie spisywał się Sebastian Adamczyk, dzięki jego zagrywkom łatwiej można było ustawiać blok oraz obronę. Swoje nieprzeciętne umiejętności potwierdził także Oleg Krikun, który również sprawdził przyjmujących po drugiej stronie siatki. Na skrzydłach dobrze prezentowali się Tomasz Piotrowski, Mikołaj Sawicki oraz Bartosz Firszt. Tak grającej bielskiej drużyny nie mogli powstrzymać przyjezdni, którzy jedynie w czwartym secie byli w stanie nawiązać równorzędną walkę.

MVP spotkania wybrany został Oleg Krikun a klubowe maskotki naszemu atakującemu wręczył Wiktor Krebok.

new / bielsko.info, źródło: bbtsbielsko.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.