bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 września 2018
  • wyświetleń: 6101

[ZDJĘCIA] Lider PSL-u rozdawał pączki na ulicy 11 Listopada

Dziś przed południem lider Polskiego Stronnictwa Ludowego spotkał się z mieszkańcami Bielska-Białej. Władysław Kosiniak-Kamysz poparł Mirosława Szemlę, kandydata PSL-u do sejmiku województwa śląskiego. Urządził sobie także krótki spacer po mieście, w trakcie którego rozdawał przechodniom pączki z logiem partii.

Reklama

Władysław Kosiniak-Kamysz w Bielsku-Białej - 28.09.2018 · fot. bielsko.info


Władysław Kosiniak-Kamysz spędził przedpołudnie na Podbeskidziu. Lidera ludowców można było najpierw spotkać w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie rozmawiał z kupcami i klientami miejscowego targowiska. Później prezes PSL-u przyjechał do Bielska-Białej. Przespacerował się z placu Wolności w kierunku placu Chrobrego. Rozmawiał z przechodniami i rozdawał... pączki.

W trakcie swojej wizyty na Podbeskidziu Władysław Kosiniak-Kamysz popierał kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego - m.in. Mirosława Szemlę, "jedynkę" PSL-u na liście do sejmiku województwa śląskiego.

- Głos na PSL to głos oddany za tym, żeby województwo śląskie rozwijało się równomiernie. Żeby każda najmniejsza nawet miejscowość miała dostęp do środków europejskich. Żeby były drogi, chodniki, ścieżki rowerowe, opieka dla seniorów, szybki dostęp do służby zdrowa i dobra edukacja dla dzieciaków - mówił Władysław Kosiniak-Kamysz.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.