bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 września 2018
  • 29 września 2018
  • wyświetleń: 3782

Ekologiczna akcja w PSZOK-u. Każdy dostanie prezent za surowce wtórne

Za nami:

29 września w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Straconki 1 odbędzie się kolejna zbiórka surowców wtórnych w ramach akcji "Drzewko za surowce". Akcja zorganizowana będzie w godz. 10.00-17.00.

drzewko za surowce, sadzonka, drzewko
Akcja Drzewko za surowce · fot. Fundacja Arka


Za przyniesione surowce, 10 kg makulatury lub 20 puszek aluminiowych, butelek PET, szklanych butelek, mały sprzęt AGD lub RTV) można otrzymać sadzonkę drzewa lub kwiatka.

Zebrane surowce zostaną sprzedane, a za środki zakupione rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach akcji Rower Pomaga www.RowerPomaga.pl.

Akcja organizowana jest w ramach całorocznego programu "Wszystkie kolory recyklingu" realizowanego przez Fundację Ekologiczną "Arka" przy udziale Urzędu Miejskiego oraz Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. Partnerem akcji jest Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach.

drzewko za surowce

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.