Wiadomości

  • 26 września 2018
  • 5 października 2018
  • wyświetleń: 5918

[WIDEO] Szef SLD wyznaczył cel lewicy. Mają wrócić do Rady Miejskiej

W środę po południu do Bielska-Białej zawitał Włodzimierz Czarzasty. Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie ukrywał, że w stolicy Podbeskidzia poparcie dla lewicy jest niewielkie, dlatego przyjechał wesprzeć kampanię Ryszarda Wrony, kandydata na prezydenta miasta i Przemysława Koperskiego, "jedynkę" lewicy do sejmiku.- Wiemy co w Bielsku-Białej mamy zrobić. Mamy wrócić do Rady Miejskiej i mamy realizować te rzeczy, które są dla nas najważniejsze. Różnie się to układa, raz jest lepiej raz jest gorzej. Partia, która jest poza parlamentem i ma w miarę stabilne poparcie, średnio na trzecim miejscu, to rzadkość - mówił przewodniczący SLD w rozmowie z portalem bielsko.info.

Na spotkanie z szefem Sojuszu Lewicy Demokratycznej przybyło około 50 osób. W swoim wystąpieniu Włodzimierz Czarzasty mówił o błędzie, jaki partia popełniła wystawiając Magdalenę Ogórek w wyborach prezydenckich. Odniósł się także do uchwały dezubekizacyjnej, obniżającej emerytury osób, które pracowały w organach bezpieczeństwa PRL.

- Dałem słowo, że jeżeli wrócimy do Sejmu, a wrócimy, to ustawa, która zabierała prawa nabyte wszelkiego rodzaju służbom zostanie odrzucona - mówił Włodzimierz Czarzasty.

SLD
Spotkanie z Włodzimierzem Czarzastym · fot. bielsko.info

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.