bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 września 2018
  • wyświetleń: 3131

[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przed przejściem dla pieszych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło we wtorek, 25 września około godziny 18:20 przy ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej. Na pasie prowadzącym w stronę Szczyrku zderzyły się dwa samochody osobowe.

Zderzenie dwóch osobówek przy ulicy Partyzantów - 25.09.2018 · fot. Bielskie Drogi


Zawinił kierowca Fiata Seicento, który nie zauważył, że jadący przed nim Peugeot 206 rozpoczął hamowanie przed przejściem dla pieszych. Doszło do zderzenia obu pojazdów, czego wynikiem był prawdopodobny uraz kręgosłupa u kierującej francuskim samochodem. Została ona przewieziona do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Początkowo sądzono, że sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, postanowił on przestawić samochód na pobliską ulicę Kustronia, by nie tamować ruchu.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały dwa zastępy straży pożarnej. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, która może być potrzebna w przypadku, gdy obrażenia poszkodowanej okażą się poważne. W czasie czynności służb przez około 45 minut zablokowany był prawy pas ruchu prowadzący w stronę Szczyrku.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj