bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 września 2018
  • wyświetleń: 2030

Narodowcy informowali przechodniów o swojej idei

22 września działacze Obozu Narodowo-Radykalnego z Bielska-Białej na ulicy 11 Listopada zorganizowali stoisko informacyjne. Narodowcy zachęcali bielszczan do poznania idei narodowej.

onr
Narodowcy informowali przechodniów o swojej idei · fot. ONR Bielsko-Biała


Działacze ONR w rejonie mostu na ulicy 11 Listopada ustawili stolik, na którym dostępne były wlepki, deklaracje ideowe, ulotki, a także czasopismo "Narodowy Horyzont". Kilka osób międzyczasie chodziło ulicami miasta, rozdając ulotki rekrutacyjne.

- Bardzo nas cieszy, że podchodziło do nas wiele osób. Jedni pytali o naszą działalność, zabierali deklaracje ideowe i chętnie z nami rozmawiali. Inni jako się okazało, doskonale znali naszą organizację, portal Kierunki i okazywali nam słowa wsparcia i sympatii. Część zainteresowanych zdecydowała się również zapisać na wspólny wyjazd na zbliżający się Marsz Niepodległości. Wkrótce przeprowadzimy podobną akcję w innym miejscu naszego miasta - informuje Adrianna Gąsiorek z ONR Bielsko-Biała.

onr
Narodowcy informowali przechodniów o swojej idei · fot. ONR Bielsko-Biała

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.