bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 września 2018
  • wyświetleń: 4963

[FOTO] Zdemolowana taksówka. Mocny dzwon na skrzyżowaniu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 23 września kilka minut po północy. Na łączniku trasy S-1 w ulicą Krakowską zderzyły się dwa samochody. Kolizja wyglądała bardzo groźnie, ale na szczęście obeszło się bez ofiar.

Zderzenie dwóch osobówek na ulicy Krakowskiej - 23.09.2018 · fot. Bielskie Drogi


Do zderzenia doprowadziła kierująca Oplem Corsą, która zjeżdżając z obwodnicy na ulicę Krakowską, nie zastosowała się do znaku STOP i uderzyła w bok Volkswagena Passata poruszającego się w stronę ulicy Lwowskiej. Wytrącony z toru jazdy Volkswagen uderzył w bariery oddzielające chodnik do jezdni i ekrany dźwiękoszczelne po czym wpadł na chodnik. Na szczęście nie było tam żadnego pieszego, bo sytuacja zakończyła by się tragicznie.

Oba pojazdy zostały bardzo mocno uszkodzone. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Ani kierującej Oplem, ani kierującemu Volkswagenem zarejestrowanym jako taksówka, nic groźnego się nie stało. W czasie czynności służb przez kilkanaście minut ruch w obrębie skrzyżowania był znacznie utrudniony, jednak o tej porze obeszło się bez korków, a przejazd upłynniali strażacy.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj