Wiadomości

  • 22 września 2018
  • wyświetleń: 7975

[FOTO] Kolizja goni kolizję na bielskich drogach. Pogoda nie sprzyja

Do serii groźnie wyglądających kolizji doszło w sobotni poranek na bielskich drogach. Służby ratunkowe mają pełne ręce pracy. Deszczowa aura nie sprzyja kierowcom.

Nocna kraksa w centrum miasta - 22.09.2018 · fot. Bielskie Drogi


Zaczęło się już w nocy od groźnie wyglądającego zderzenia Nissana i Forda na skrzyżowaniu Stojałowskiego, Konfederatów Barskich i Dmowskiego w Bielsku-Białej. Kierująca Nissanem nie zauważyła znaku STOP i doprowadziła do do zderzenia z Fordem, który poruszał się główną drogą. Mimo, że wyglądało groźnie, to uczestnicy nie odnieśli żadnych obrażeń ciała. Interweniowali strażacy, którzy zajęli się rozlanymi płynami eksploatacyjnymi i policjanci, którzy rozliczyli sprawczynię za popełnione wykroczenie.

Kolizja na S-1 w Bielsku-Białej
Poranna kolizja na "zakręcie idiotów" - 22.09.2018 · fot. Bielskie Drogi


Od samego rana prym wiedzie trasa S-1 i S-52. Na obwodnicy Bielska-Białej doszło przed południem do pięciu kolizji. Pocieszające w tej sytuacje są doniesienia, że w żadnym ze zdarzeń nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Skończyło się tylko na rozbitych samochodach i utrudnieniach w ruchu.

Chwilowo się wypogodziło i deszcze przestał padać. Jednak synoptycy przewidują na późniejszą część weekendu silne opady, które w znaczącym stopniu mają wpływ na sytuację drogową. Warto zdjąć nogę z gazu i zachować szczególną ostrożność.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj