bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 września 2018
  • wyświetleń: 6837

[FOTO, WIDEO] Warto posiadać kamerę samochodową

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w czwartek, 20 września około godziny 14:20 na al. Andersa w Bielsku-Białej. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. Fakt, że kierująca Dacią posiadała kamerę samochodową, uratował ją przed czasochłonną batalią sądową. Sprawca nie chciał uznać swojej winy.Na nagraniu doskonale widać, że kierująca Dacią wyjeżdżając z terenu stacji benzynowej jedzie zgodnie z obowiązująca sygnalizacją świetlną. Kierowca Fiata Ducato z pełną prędkością wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia obu pojazdów.

Z relacji kierującej wynika, że pod zdarzeniu kierowca Fiata wysiadł i powiedział: - "to nie moja wina". Po czym wsiadł do samochodu i nic go więcej nie interesowało. Na miejsce została wezwana policja. Funkcjonariusze najpierw wysłuchali wersji uczestników, a następnie zapoznali się z nagraniem. Sprawca zdarzenia, również miał możliwość obejrzeć film na ekranie laptopa. Uznał jednak, że światła nie działają w sposób poprawny i uparcie trzymał się wersji, że "miał zielone".

Policjanci wspólnie ze sprawcą wykonali oględziny skrzyżowania i poprawności działania sygnalizacji. Dopiero po tych czynnościach mężczyzna przyznał się do winy. Sprawa zakończyła się mandatem.

Zderzenie na al. Andersa w Bielsku-Białej - 20.09.2018 · fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj