bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 września 2018
  • wyświetleń: 2442

Blisko 300 policjantów strzegło bezpieczeństwa na stadionie

Policjanci z Bielska-Białej, Cieszyna i Żywca wspólnie z mundurowymi z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji oraz strażnicy miejscy, zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie i ŁKS Łódź.

policja, stadion
Blisko 300 policjantów strzegło bezpieczeństwa na Stadionie Miejskim · fot. KMP Bielsko-Biała


W środę na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został pierwszoligowy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzia i ŁKS Łódź. Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwało blisko 300 policjantów z Bielska-Białej, Cieszyna, Żywca, bielskiego samodzielnego pododdziału prewencji oraz policyjni spottersi.

Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do poważniejszych incydentów czy zakłócenia spokoju.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.