Wiadomości

  • 19 września 2018
  • wyświetleń: 7257

[FOTO] Groźna kraksa na rogu ulic Partyzantów i Michałowicza

Do zdarzenia doszło w środę, 19 września około godziny 15:30 na skrzyżowaniu ulicy Partyzantów, Michałowicza i 1-go Maja. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Zderzenie dwóch samochodów w centrum - 19.09.2018 · fot. Bielskie Drogi


Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że do zderzenia doprowadził kierujący Oplem zarejestrowany jako taksówka. Mężczyzna podczas manewru skrętu w lewo nie zauważył Mercedesa, który nadjechał z przeciwnego kierunku. Obaj kierowcy mieli zielone światło, ale to właśnie kierowca Opla podejmując się skrętu w lewo, winien ustąpić pierwszeństwa i przepuścić pojazd jadący na wprost.

Siła uderzenia była dość spora. Oba samochody zostały mocno uszkodzone i zablokowały część drogi. Mercedes dodatkowo uszkodził sygnalizator świetlny. To spowodowało wyłączenie się sygnalizacji w obrębie całego skrzyżowania i potężne utrudnienia w ruchu.

Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Na szczęście nikt nie doznał żadnych groźnych obrażeń. Policjanci zakończyli kolizję mandatem karnym. W czasie czynności służb ratunkowych i pracowników zajmujących się naprawą sygnalizacji, ruchem kierował policjant. Utrudnienia trwały półtorej godziny.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj